Kilo Verme

Elma Sirkesi ile Zayıflama !

Nasıl zayıflarım diye düşünenler ve zayıflama yöntemleri arayanlar, elma sirkesi ile zayaflama nın mümkün olduğunu mutlaka bir yerlerden duymuşlardır. Çünkü elma sirkesi ile zayıflama kürü gerçekten çok önemli ve etkili bir yöntemdir. Hem yağlarınızı yakacak hem de iştahınızı keserek daha az acıkmanızı sağlayacak olan bu yöntem ile haftada 2  bir ayda 8 kilo verebilirsiniz. Elma sirkesinin sadece kilo vermeye değil içersindeki mineraller, besin maddeleri, enzimler sayesinde sağlığa da çok iyi geldiği bilinmektedir ve birçok hastalığın tedavisinde asırlardır kullanılmaktadır.

elma sirkesi ile zayıflama

Şimdi size vereceğimiz ve basitçe uygulayabileceğiniz elma sirkesi ile zayıflama kürü sayesinde gayet sağlıklı bir şekilde haftada 2 kilo verebileceksiniz. Bu yöntem için doğal elma sirkesini kullanmanızı tavsiye ederiz veya bazı markaların organik sirkelerini de kullanabilirsiniz.

Elma Sirkesi ile Zayıflama Kürü Yapılışı ve Kullanımı

1) Elma Sirkesi ile Zayıflama Kürü Malzemeleri ?

  • 2 yemek kaşığı elma sirkesi,
  • 1 tatlı kaşığı bal,
  • 1 tatlı kaşığı karanfil, (dilerseniz)
  • 1 su bardağı kaynar su veya papatya çayı.

2) Elma Sirkesi ile Zayıflama Kürü Nasıl Tüketilmelidir ?elma sirkesi ile zayıflama

Hazırladığınız elma sirkesi bal karışımını her yemekten yarım saat önce bir çay bardağı kadar içmelisiniz. Eğer mide sorunu yaşıyorsanız yemeklerden sonra da içebilirsiniz.

3) Elma Sirkesi ile Zayıflama Kürü Uygularken Spor ve Egzersiz Yapmalı mıyım ?

İsteğe bağlı olarak yapabilirsiniz. Elma sirkesi kürü uygulanması sırasında haftada 3-4 defa sabah öğle akşam 15 er dakika yapacağınız spor daha hızlı ve ekstra kilo vermenizi sağlayacaktır.

4) Elma Sirkesi ile Zayıflama Kürünün Başka Faydaları Varmı ?

Elma sirkesinin bir şifa kaynağı olduğu asırlardan beridir bilinmektedir. Elma sirkesinin mikrop öldürücü, bağışıklık sistemini güçlendirici, grip ve boğaz ağrıları gibi enfeksiyonlara karşı da güçlü bir kalkandır. Sindirimi güçlendirip aynı zamanda kabızlığa da iyi gelmektedir. Kadınlarda adet ağrılarına da iyi gelmektedir.

5) Elma Sirkesi ile Zayıflama Kürü Yaparken Diyet Yapabilir miyim ?

Eğer bu kür ile birlikte uygulanabilecek uygun bir diyet listesine karar verirseniz uygulayabilirsiniz. Hatta diyet uygulamanız daha kalıcı ve hızlı kilo verme adına büyük bir etki sağlayacaktır. Ayrıca bu kürü uygularken su içmeniz vücuttan toksin ve ödem atıcı etki yapacaktır.

6) Elma sirkesi kürünü herkes yapabilir mi ?

Herhangi bir mide sorunu veya mide rahatsızlığı bulunmayan herkes elma sirkesi ile zayıflayabilir.

elma sirkesi

(10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir yorum yaz