Bölgesel Zayıflama

Göbek Eriten Mucize Kür

Bu güne kadar denediğiniz ve duyduğunuz tüm göbek eritme yollarını unutun. Çünkü şimdi size göbek eriten mucize kür den bahsedeceğim.göbek eritme

Vücudumuzun en fazla yağlanan bölgesi göbek tir. Vücudun tam ortasında bulunduğu için de insanı en çok kilolu gösteren bölgedir. Göbek bölgesindeki yağlanma çok olduğunda malesef birçok kıyafet seçiminde de sorun yaşıyoruz ve seçebileceğimiz kıyafet türleri göbeksiz insanlara göre daha az oluyor. Ayrıca kilomuz az bile olsa göbekli olduğumuz için kilolu görünebiliyoruz. Özellikle masa başı iş yapanlar bu göbek konusundan çok şikayetçidirler. Çünkü hareketsiz kaldıkları için o bölgede yağlanma meydana gelmektedir. Bölgesel zayıflama sorunu olan kişilerin çoğu göbek bölgesinden şikayetçidir ve genellikle herkes bu sorundan kurtulmak ister. Tabi göbeğiyle barışık olanlar hariç 🙂

Göbek bölgesinde toplanan yağlar sadece bir estetik sorunu değil aynı zamanda bir sağlık sorunudur. Bu sorunun da en önemli nedeni sağlıksız beslenmedir. Sağlıksız beslenmenin yanında genetik nedenler de olabilir.

Göbek Eriten Yoğurt Limon Kürügöbek eriten kür

Bu kürü anlatmaya başlamadan önce altını çizmem gereken bir nokta var. Göbek eriten yoğurt limon kürünü kesinlikle en az iki hafta boyunca uygulamanız gerekmektedir. 1-2 gün deneyip hemen bir etkisi olmadı diyerek uygulamaktan vazgeçerek yarım bırakmamalısınız. Aksi taktirde bir sonuca ulaşamazsınız. Kolayca uygulayacağınız bu yoğurt limon kürü sayesinde göbek bölgesindeki yağlarınızdan kolay bir şekilde kurtulacaksınız. Lafı daha fazla uzatmadan hızlı ve sağlıklı bir şekilde göbek eriten yoğurt limon kürünü anlatmaya başlayalım.

Yoğurt Limon Kürü Malzemeleri

  • Yarım adet limon suyu
  • 3 yemek kaşığı yoğurt (yarım yağlı)
  • 1 çay kaşığı kırmızı pul biber

Yoğurt Limon Kürü Hazırlanışı

yoğurt limon kürüYukarıda verdiğimiz ölçülerle üç malzemeyi karıştırın. En az iki hafta boyunca her gece yatmadan yarım saat önce tüketin.

İki hafta boyunca göbek eriten yoğurt limon kürünü aralıksız ve doğru bir şekilde uygulamaya devam ettiğiniz taktirde değişimi siz de gözlerinizle göreceksiniz. Ayrıca sadece göbek eritmek için değil kışın hareketsizlikten dolayı vücudumuzda oluşan yağlanmaları da yoğurt limon kürü ile engelleyebilirsiniz. Kış demişken kışın hızlı kilo verdiren kış diyeti adlı makalemize bakmayı unutmayın.

İstek ve sorularınızı yorum bölümünden bize iletebilirsiniz. Sağlıklı günler…

(18 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,72. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

Bir yorum yaz